Що подарувати? Макет – універсальне вирішення питання.
Шкура кабана власноруч убитого або задавленого вашим Audi Q7 і виробленого особисто вами, не завжди може вчасно опинитися під рукою або стати найкращим подарунком. У той же час, макет – досить універсальний варіант остаточного вирішення питання «Що подарувати?» Відомі персони, наділені практично безмежною владою і можливостями* могли проявити непідробне захоплення та інтерес при вигляді гарного макета. Ваш подарунок буде приємний і цікавий – це перше і найголовніше.
Макет – це ефектний і пафосний подарунок для фірми і колективу.
Виготовлений з дорогих матеріалів, з ювелірними деталями, макет може стати справжнім витвором мистецтва і дизайну – відмінним подарунком для директора або керівництва самого високо рангу. А любовно виконаний макет розбірного будинку, з рухомими елементами конструктора однозначно сподобається дитині і надовго займе його увагу. Макет коректно подарувати не тільки людині – це ефектний і пафосний подарунок для фірми і колективу.
У макеті можна відтворити дуже багато, починаючи від виробничого комплексу або будівлі офісу до моделі продукції або обладнання. Зручно, що в більшості випадків макет можна виготовити під ваш бюджет. Головне – це замовити його заздалегідь, на хорошу роботу може піти не менш декількох тижнів.
Подарунок – модель ретро літака БІС-2
Дерево. композит, метал, мідь.
Корпоративний подарунок до дня енергетика
Надпрозоре скло, нержавіюча сталь, мідь
Архітектурний макет – чудовий подарунок від фірми
Дерево. композит, скло, латунь, акрил
Вибір макетної майстерні для замовлення макета
При виборі макетної майстерні для виготовлення подарункового макета потрібно звернути увагу на ряд важливих моментів:
- Досвід роботи з дизайном макета – здатність майстерні виконати не тільки детальний, але і красивий макет, а також представити замовнику для узгодження зовнішнього вигляду 3D візуалізацію макета.
- Можливість виготовити макет на основі наявних у вас даних, наприклад з фотографій без креслень.
- Досвід роботи і використання в макеті натурального каменю, дерева, шкіри, металу.
* Наприклад: в березні 1813, Наполеон, оглядаючи галерею фортифікаційних макетів, був в захваті: «Це чудово! Краса! Де імператриця? Покличте її, передайте, що вона в житті не бачила нічого подібного!» «Voilà un beau, un magnifique ouvrage! C’est beau, c’est très beau! Où est l’impératrice? Allez chercher l’impératrice, dites-lui qu’elle n’a jamais rien vu de comparable!» Тут можна додати, що за сто років до цього, Російський цар Петро перший в березні 1717 року провів шість годин за вивченням французьких фортифікаційних макетів і за свідченнями очевидців захоплювався ними “з подивом”.